Чернівецька обласна федерація спортивного орієнтування спільно з адміністрацією Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту відзначили свято «Захисника Вітчизни України» проведенням двох етапних естафетних змагань зі спортивного орієнтування.

 

Спортивне орієнтування- вид спорту, який сприяє формуванню вмінь швидко оцінювати ситуацію, приймати виважені рішення, визначати своє місцезнаходження, розвиває фізичні та розумові здібності – якості, які необхідні справжньому захиснику Вітчизни. 

     Участь у змаганнях прийняли спортсмени з 4-х клубів міста віком від 12 до 60 років, які долали дистанції з 16 контрольними пунктами (КП) у жінок та 19 КП у чоловіків. Переможцями у своїх вікових групах стали: батько та син Ленюки, члени клубу МІДІЗ.; Лазар Валентин та Колчанов Олександр, ДЮСШ-4; Щепотін Влад та Корбут Михайло, клуб Оріон; Бабух Роман та Савчук Михайло, ОЦТКЕУМ; Сухарська Сюзанна та Ількова Ольга, клуб Буковина; Нікітіна Ольга та Ленюк Юлія, Бевзо Валентина, клуб МІДІЗ. Усі вони були нагороджені цінними подарунками, які надала адміністрація музею.
Гарна сонячна осіння погода сприяла активному відпочинку спортсменів та ознайомленню з експонатами музею.

Президент федерації спортивного орієнтування І.Д.Тумак
Результаты
Карту подготовил Ефтим Штемплер
Фото от работников музея
Фото от Сергея Прокопчука