Прес-Реліз № 1-2017 від 25.06.2017р. обласна федерація спортивного орієнтування

   На протязі 3-х днів Буковина приймала чемпіонат України з орієнтування на велосипедах.
В перший і другий день змагань спортсмени дорослі та молодь з 7 регіонів України (40 учасників) стартували в лісових масивах коло села Рукшин (Хотинський район).
        Учасники змагань змагались в індивідуальному заліку. Мета спортсменів - якнайшвидше знайти контрольні пункти позначені на мапі з використанням технічних та фізичних здібностей, вміння вибирати вірні тактичні засоби подолання дистанції.
В перший день змагання були на класичних дистанціях довжиною від 4 до 10 км з перепадом висот на дистанціях від 50 до 150 метрів.

         В другий день змагання відбувались у форматі масстарт. Дистанції від 3 до 7 кілометрів. Цей формат змагань вимагає від спортсменів , що стартують на декількох різних фрагментах дистанцій в різному порядку (але на фініші для всіх спортсменів дистанція однакова). Формат змагань більш видовищний, тому що всі учасники тричі перетинають зону фінішу, що автоматично робить змагання дуже видовищними.

         В третій день спортсмени змагались на дистанціях спринту. Дистанції від 2 до 5 кілометрів по території кінно спортивного комплексу «Буковинська Троя» (с. Реваківці на Кіцманщині) та у прилеглій лісосмузі.
         Змагання були дуже видовищні і проводились під час святкування Дня молоді і спорту України.

         За підсумками триденних змагань у загальнокомандному заліку преші три місця зайняли
Команди Львівської, Чернівеької та ІваноФранківської областей.

Всі організатори змагань, спортсмени, тренери і судді висловлюють щиру подяку:

директору ЗОШ с. Рукшин -Шишковському Сергію,
голові Рукшинської ОТГ - Горбатюку Олегу,
керівнику КСК «Буковинська Троя» - Вороннюку Володимиру,
приватному підприємцю - Бурдейному Руслану за велику технічну та організаційну підтримку під час підготовки та проведення змагань.

Більше подробиць:
результати
карта 1 дня
карта спринта
Матеріали ЗМІ
відео

пропонуємо  переглянути   світлини  з змагань

 світлини з Одесси