ІНФОРМАЦІЯ  

CITY RACE – це формат змагань зі спортивного орієнтування у великих європейських містах, коли спортсмени орієнтуються на очах у глядачів.
Цього року в Україні вперше стартує KYIV CYTI RACE. Змагання приурочено до дня міста Києва, подовжена дистанція проходитиме між історичними пам’ятками та святковими заходами.
Запрошуються до участі всі бажаючи в віці від 10 до 70 років незалежно від спортивної підготовки. Для новачків - це цікава нагода вперше спробувати орієнтування в серці столиці, а для досвідченних спортсменів – можливість поборотися з найкращими в світі ориєнтувальниками! Адже це міжнародний захід і ми чекаємо на наших друзів з Європи!
У вас є чудова нагода розігрітися за день до KYIV CYTI RACE на спринт- дистанції у мальовничому Ботанічному саду ім. Гришка. Саме тут 10 років тому відбувся Чемпіонат Світу з орієнтування на спринтерській дистанції, а цього разу пройде один з етапів Кубка України.
Два святкові дні у столиці, два змагання з орієнтування, дві різні дистанції в найцікавіших місцях – залучайся до свята разом з нами!