ГЛАВНАЯ

Зимовий чемпіонат Чернівецької області

      Біля 100 прихильників спортивного орієнтування Чернівецької області прийняли участь у зимовому чемпіонаті Чернівецької області.

 

 

 

 

          Це були перші офiцiйнi старти сезону 2015 року.
    Організатори змагань - Управління молоді та спорту Чернівецької ОДА та обласна федерація спортивного орієнтування.
       Змагання проводились за дводенною формулою.
      В перший день дистанції долались в заданому напрямку- тобто спортсмени самостійно приймали і реалізовували свої рішення по знаходженню контрольних пунктів на дистанції. Результати визначались за часом подолання дистанцій.
      В наступний день орієнтувальники змагались на маркованих дистанціях. Тобто спортсмени бігли по розміченій дистанціїї, де вздовж розмітки були розташовані контрольні пункти. Мета спортсмена вірно позначити місце розташування пунктів на своій мапі. За помилку ( як в біатлоні ), до бігового часу додавались штрафні хвилини.
      Змагання відбулись на високому рівні. Посприяла цьомиу погода, оперативно працювали судді змагань, також організаційну допомогу надали працівники магалянського лісництва, які надали для суддів та спортсменів приміщення для розташування спортсменів та суддів.
    Вже по багаторічній традиції, після змагань від спортсмени та судді привітали низку спортменів і суддів, які відзначили свій день народження під сузір’ям Водолія. До речі – іменинники і надали велику допомогу (вже традиційно) в підготовці та проведенні змагань.

Карта змагань (1 дистанція) у заданому напрямку (7.02.2015)
Карта змагань на маркованій дистанції (8.02.2015)
Фотографії з змагань: 
Повний протокол результатів (1 день, 2 день, сума 2-х днів, командні підсумки).

Дополнительная информация